FIFA 20 – Team of the Week (38)

De grote competities in Europa zijn weer hervat. Voor FIFA 20 betekent dat er voor het eerst sinds lange tijd weer een Team of the Week is. Een van onze landgenoten greep net naast een plekje in het elftal.

Wout Weghorst scoorde afgelopen weekend namens VfL Wolfsburg twee keer in de uitwedstrijd tegen Schalke 04. Wolfsburg won in Gelsenkirchen met 1-4 en mag mede door deze drie punten in de laatste speelronde van 2019-2020 nog hopen op Europees voetbal. Door zijn twee goals is Weghorst uitverkozen in de Team of the Week van FIFA 20. Hij moet wel genoegen nemen met een plekje op de bank.

Overigens strijdt Wolfsburg met Weghorst nog altijd om Europees voetbal. Het heeft dan wel de doelpunten van Weghorst nodig, die sinds afgelopen weekend zestien keer tot scoren kwam in de Bundesliga. Wolfsburg staat zesde met eenzelfde puntenaantal als Hoffenheim, het doelsaldo is echter flink beter: +6 tegen -4. Het heeft dan wel de doelpunten van Weghorst nodig, die sinds afgelopen weekend zestien keer tot scoren kwam in de Bundesliga. Wolfsburg speelt komend weekend thuis tegen kampioen Bayern München, terwijl Hoffenheim op bezoek gaat bij Borussia Dortmund.

Voor zijn spel van afgelopen weekend kreeg Weghorst een 86-rated cart. Dat was net niet genoeg voor een plekje bij de beste elf. De aanval wordt gevormd door Karim Benzema, Dusan Zapata en Erling Haaland.

De beste elf spelers van afgelopen weekend in Europa zijn volgens FIFA 20:

  • GK Sepe (Parma) – 84
  • LB Chilwell (Leicester City) – 84
  • CB Nkoulou (Torino) – 87
  • RB Azipilcueta (Chelsea) – 87
  • LM Saint-Maximin (Newcastle United) – 86
  • CM De Bruyne (Manchester City) – 96
  • CAM Stindl (Borussia Monchengladbach) – 85
  • RM Visca (Istanbul BB) – 88
  • CF Benzema (Real Madrid) – 91
  • ST Zapata (Atalanta Bergamo) – 88
  • ST Haaland (Borussia Dortmund) – 90

1 Trackback / Pingback

  1. FIFA 20 – Team of the Week (38) | Al Het Voetbal Nieuws Op Een Rij!

Reacties kunnen niet achtergelaten worden op dit moment.