Dumfries raakt in slotfase Emmen – PSV geblesseerd

Een forse tegenvaller voor PSV. In de blessuretijd van het met 0-2 gewonnen duel tegen FC Emmen raakte Denzel Dumfries geblesseerd. Het lijkt er op dat Dumfries voor langere tijd uit de roulatie zal zijn.

Uit de eerste beelden bleek direct dat het serieus was bij Dumfries. Met zijn handen voor zijn gezicht verbeet de verdediger de pijn. De rechtsback van PSV en het Nederlands Elftal moest met behulp van twee leden van de medische staf het veld verlaten. Richting de catacombe kon de verdediger uiteindelijk zelf lopen. Heel goed ziet het er voor de aanvoerder van PSV echter niet uit.

Een mogelijke blessure is uiteraard slecht nieuws voor PSV en het Nederlands Elftal. PSV wacht komend weekend de topper tegen Feyenoord.

Update 22:30 uur. De blessure lijkt alsnog mee te vallen. Goed nieuws voor Dumfries, PSV en het Nederlands voetbal.