
Deze week wordt de Champions League hervat. Op dinsdag staat er direct een absolute topper op het programma. FC Barcelona neemt het in de knockoutfase op eigen veld op tegen Paris Saint-Germain.
De wedstrijd staat onder leiding van Björn Kuipers. Ook zijn trouwe assistenten Sander van Roekel en Erwin Zeinstra zijn van de partij. Verder is Serdar Gözübüyük aangesteld als vierde official. Pol van Boekel en Dennis Higler zijn de VAR.
FC Barcelona – Paris Saint-Germain wordt dinsdag gespeeld. De aftrap van het duel in Camp Nou is om 21.00 uur. De return staat voor 10 maart gepland.
Daarmee krijgt de wedstrijd een nog groter Oranje tintje. Bij FC Barcelona zijn Ronald Koeman en Frenkie de Jong actief. En ook bij Paris-Saint Germain is er met Mitchell Bakker een Nederlander.