
De Tweede Divisie was jarenlang een vijver waar vooral clubs uit de Keuken Kampioen Divisie in viste. Met de promotie van Telstar veranderde dat. En inmiddels weten ook andere clubs de weg naar de Tweede Divisie te vinden. Excelsior maakte vandaag de komst van David Garden bekend. De spits komt over van Quick Boys en tekent voor twee jaar, met een optie op nog een jaar.
1 stap terug om 2 stappen vooruit te doen
De 22-jarige aanvaller genoot zijn opleiding bij Sparta. Via FC Eindhovenen Almere City belandde hij vorig jaar bij Quick Boys. Een stapje terug levert hem nu weer twee stappen vooruit op. Garden op de website van Excelsior:. “Ik denk vooral het genieten van het spelletje. Dat heb ik bij Quick Boys weer teruggevonden.” Het leverde hem een sterk seizoen op: met de ploeg werd hij kampioen van de Tweede Divisie. “We werden heel dominant en scoorden veel. Dat we kampioen werden, voelde als een beloning.”
Excelsior ziet veel potentie in Garden
Excelsior is uitgeraard blij met zijn komst. Technisch directeur Mark Ruijl op de website van Excelsior: “David heeft op jonge leeftijd al bij verschillende BVO’s gespeeld en zich na zijn overstap naar Quick Boys snel laten zien. Hij is toe aan de volgende stap. Met zijn profiel en veelzijdigheid als aanvaller geeft hij ons extra mogelijkheden in de voorhoede. Door het vertrek van Jerolldino Bergraaf ontstond er ruimte in de selectie, en die vullen we graag met hem in. We hebben er vertrouwen in dat hij zich hier verder kan ontwikkelen en het team kan versterken.”
Eerder op de dag werd bekend dat Excelsior Jerolldino Bergraaf gaat verhuren aan Jong AZ. AZ heeft een optie tot koop bedongen.
Laatste update op 11 juli 2026